Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHRISTINA AGUILERA

28. 11. 2006

CHRISTINA AGUILERA

Christina Aquilera

JMÉNO:CHristina Maria Aguilera

DATUM NAROZENÍ:18.12. 1980

MÍSTO NAROZENÍ:New York

ZNAMENÍ HOROSKOPU:Střelec

BYDLIŠTĚ:New York

VZORY:Mariah Carey,Madonna,No Doubt

ZÁLIBY:tanec,kinošpanělština,box

O CHRISTINĚ:

1999-PŘES NOC SVĚTOVOU HVĚZDOU-Díky debutovému albu Genie in Bottle se CHristina stala přes noc světově známou hvězdou.,,Mám toho ještě hodně před sebou!´´prohlásila št´ástně.

-WHAT A GIRL WANTS...´´-...zpívala jako osmnáctiletá a ukázala,jak je statečná,když se postavila svému managementu:,,Půjdu svou vlastní hudební cestou.´´

2000-RIVALKY-Která z nich je lepší?X-Tina a Britney byly odjakživa rivalky,ale při předávání Grammy získaly cenu obě dvě.O důvod víc,proč pokračovat dál v tom v čem jsou nejlepší.

-IN LOVE!-Také v soukromí všechno klape.X-Tina se zamilovala do tanečníka Jorge Santose.,,Jorge byl moje první velká láska,´´prozradila zpěvačka.Jejich vztah vydržel dva roky.

2001-TO CHCE ODVAHU-Jejím dalším velkým hitem se stal song Lady Marmelade z filmu Mouline Rouge.Navzdory tomu se ale musel CHristina čelit kritice kvůli stylu svého oblékání,odvážnému looku a la pudl a v neposlední řadě i kvůli viditelné podváze.

-PROMĚNA-X-Tina a afro:Proč nevyzkoušet zase něco nového?,,Mám jednoduše hodně tváří.´´

2002-,,BEAUTIFUL´´-Za tuhle skvělou písničku dostala hned tři Grammy.Místo svého ,,dirty´´ stylu se ale na předávání cen objevila jako Marilyn Monroe.

-WILD,SEXY A ,,DIRRRTY´´-S albem Stripped zase překvapila.Vrátila se k provokativní a drsné image.A její komentář?,,Nejsem povinna nikomu nic vysvětlovat!´´

2003-HIGHLIGHT-Turné Stripped bylo legendární.Černé vlasy,senzační kostými a nezapomenutelná show!

-BACULKA-Uvolněná a sebevědomá.Ani diskuse o jejích pár kilech navíc X-Tinu nerozhodily.,,Myslím,že jsou moje křivky sexy.´´

2006-A jak vypadá CHristina ted´ ,to asi všichni víme.:)

Christina Aquilera